Kiralama Fiyatları

Kiralık Mini Kepçe Fiyatları

Kiralık mini kepçe fiyatları arayışı içerisinde olan tüketiciler için bu makalemizi hazırladık. Her ürün ve hizmete zam geldiği gibi Kiralık mini kepçe fiyatları da zamlandı. Kiralık mini kepçe arayışı olan firmalar, müşteriler ve proje sahipleri ister istemez Uygun olan kiralık mini kepçe fiyatları arayışı içerisinde oluyorlar.

Mini Kepçe Kiralama Fiyatları

Mini Kepçe kiralama fiyatları listesini sizler için detaylarıyla araştırdık ve bir tablo hazırladık. Aşağıdaki tabloda Kiralık Mini Kepçe Fiyatları yer almaktadır.

Kiralanacak AraçKiralama SüresiFiyat AralığıYol Bedeli
Mini Kepçe FiyatıSaatlik600 TL ile 850 TL450 TL
Kiralık Mini Kepçe FiyatıGünlük1.600 TL ile 3600 TL500 TL
Mini Kepçe Kiralama FiyatıAylık28.000 TL ile 51.000 TL
Kiralık Mini Kepçe Fiyatları Listesi

Sizlerde kiralık kepçe arayışı içerisindeyseniz sizlere önerdiğimiz bir firma mevcut. Can hafriyat tahsincan.com.tr sitesi üzerinden Kiralık mini kepçe hizmetini 20 yılı aşkın süredir vermektedir. Kiralık mini kepçe arayışınız için Kepçe Kiralama firması ile görüşebilir ve teklif alabilirsiniz.

Kiralık Mini Kepçe Fiyatları
Kiralık Mini Kepçe Fiyatları

Kiralık Mini Ekskavatör

Kiralık mini ekskavatör fiyatları tablosu da aşağıdaki gibidir. Kiralık Mini Ekskavatör Fiyatları arayışı içerisinde olanlar kontrol edebilir ve bilgi alabilir.

Kiralanacak AraçKiralama SüresiFiyat AralığıYol Bedeli
Mini Kepçe FiyatıSaatlik600 TL ile 850 TL450 TL
Kiralık Mini Kepçe FiyatıGünlük1.600 TL ile 3600 TL500 TL
Mini Kepçe Kiralama FiyatıAylık28.000 TL ile 51.000 TL
Kiralık Mini Ekskavatör
Kiralık Mini Kepçe Fiyatları

Mini Ekskavatörlerin En Sık Kullanıldığı Alanlar

Bazı alanlarda çalışmak çok zahmetli olabildiği gibi iş Makinaları sokabilmekte mümkün olmayabilir. Özellikle inşaat ve tarım sektöründe bu gibi sorunlar ile sık sık karşılaşılmaktadır. Çok büyük ebatlara sahip olan iş Makinaları bu alanlara giremedikleri için işler aksamakta veya insan gücü ile çok yavaş ilerleyebilmektedir. Bu sorunun ortadan kalkmasını sağlamak için mini ekskavatör kullanımı kesin bir çözüm olabilir. Birçok farklı özelliğe sahip olan mini ekskavatörleri kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  1. Kauçuk ve çelik yürüme aksamları sayesinde her türlü alanda hareket edebilirler.
  2. Pimli bağlantıları sayesinde kepçe uçlarında yer alan ekipmanlar kolayca değiştirilebilir. Bu sayede birçok farklı iş için kullanılabilir hale gelebilirler.
  3. Küçük ebatları sebebi ile dar alanlarda rahat bir şekilde hareket edebilir ve dar girişlerden geçebilirler.
  4. Her ne kadar mini boyutlar da olsalar da ciddi yüklerin kaldırılmasını ve taşınmasını sağlayabilirler.
  5. Yakıt tüketimleri azdır ve kiralama bedelleri de düşüktür.
  6. Dar alanlarda insan gücü ile uzun zaman tamamlanamayacak işlemlerin birkaç saat içinde tamamlanmasını sağlayabilirler.
  7. Küçük oldukları için bir noktadan başka bir noktaya sevk edilmeleri için büyük nakliye araçlarına ve trafikte güvenlik konvoyuna ihtiyaç duymazlar.
  8. Diğer iş Makinalarından farklı olarak ön veya arka tarafta yer alan dozer bıçakları sayesinde kar küreme veya zemin düzeltme gibi amaçlar ile de kullanılabilirler.

Kepçe çalışma saati nedir?

Kepçe çalışma saatleri şu şekildedir; Sabah 08:00-17:00 arasında, Cumartesi günü 09:00-16:00 saatleri arasında çalışabilir. Pazar günleri ve resmi tatillere denk gelen günler ise ÇALIŞAMAZ.

Mini Ekskavatör kaç ton?

Mini Ekskavatör ya da Kompakt Ekskavatör olarak tanımlanan iş makinası kauçuk paletli ve çelik paletli yürüyüş aksamıyla hidrolik akışkan teknolojisi ile çalışan, tonajı 0.7 ile 8.5 ton arasında değişen değerlerde olur.

Otomatik İskele Kiralama Fiyatları

Exit mobile version