Popüler Konular

Kategoriler

Edit Template

Handan ÜNALDI Kimdir

Dijital İçerik Üreticisi olarak hayatına devam eden Handan ÜNALDI kimdir? Son dönemlerde sıkça araştırılan ve verdiği dekor tavsiyeleri ile takip edilen instagram içerik üreticisi Handan ÜNALDI hakkında tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Handan ÜNALDI
Handan ÜNALDI

Handan ÜNALDI Kimdir?

BOYU: 1,70

YAŞI: 39 (Doğum Tarihi Mart 1983)

KİLOSU: 55

BURÇ: Balık Burcu

NERELİ: İstanbul

instagram Hesabı: @handans_life

Tiktok Hesabı: @handans_life

Youtube Hesabı: Handan ÜNALDI Youtube Hesabı

Mart 1983 yılında istanbul da dünyaya gelen Handan ÜNALDI, istanbul da ikamet etmektedir. Ataşehir de bulunan şirin dairesinde dekor tavsiyeleri ve dekor ürünleri başta olmak üzere takipçileriyle bilgi paylaşımı yapmaktadır.

Handan ÜNALDI instagram Hesabı üzerinden milyonlara sağlıklı yaşam ve dekor tavsiyeleri vermektedir. instagram hesabını takip ederek güncel dekor ürünleri takip edebilirsiniz.

Handan ÜNALDI Yaşı
Handan ÜNALDI Yaşı

Handan ÜNALDI

İstanbul da ikamet eden Handan ÜNALDI 1 erkek çocuk annesidir. Eşi Fatih ÜNALDI ile Ataşehir de bahçeli ve mükemmel dekora sahip evlerinde mutlu bir evlilik sürmektedirler. Daha önce paylaştığımız Dekorasyon Önerileri yazımızdan Handan hanımın paylaştığı dekor tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Sizlerde kendisini tiktok veya instagram hesaplarından takip ederek renkli hayatına misafir olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=MUB3h7T0BW0

Yazıyı Paylaş:

Considered an invitation do introduced sufficient understood instrument it. Of decisively friendship in as collecting at. No affixed be husband ye females brother garrets proceed. Least child who seven happy yet balls young. Discovery sweetness principle discourse shameless bed one excellent. Sentiments of surrounded friendship dispatched connection is he. Me or produce besides hastily up as pleased. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir:

Son Yazılar

  • All Post
  • Genel

Kategoriler

Edit Template

Kiralama Fiyatları

Kiralama fiyatları web sitemiz artık hizmetinizde. Web sitemizde Araç kiralamadan, gelinlik kiralamaya kadar geniş yelpazede “kiralama fiyatları” bilgileri sunulmaktadır.

İletişim için: [email protected]

Bizi Takip Edin

Son Yazılar

  • All Post
  • Genel

Bu web sitesi Digital Eksper Projesidir.